1997 yılından bu güne siz misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Portakal ve mandalna ağaçlarının altında yemek yemenin huzurunu yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Menülerimiz, kebap ve pide ağırlıklı  olmak üzere meze çeşitleri, mantılar, gözlemeler, salatalar, tatlılar, alkollü içkiler ve alkolsüz içkilerden oluşmaktadır.

Ayrıca sabah kahvaltısı servisimiz bulunmaktadır. Gün boyu servisimiz mevcut olup, sizlere portakal ve mandalina bahçemizde kafe hizmetini de sunmaktayız. 

Cafer'in Yeri olarak, Datça'daki en yeşil ortamda yemek yiyeceğinizi garanti ediyoruz. Restoran ve kafe servisimizi, yaz ve bahar aylarında portakal ve mandalina bahçemizde, kış aylarında ise kapalı alanımızda vermekteyiz. Ayrıca gün boyu evlere ve iş yerlerine paket servisimiz mevcuttur.

Kalite, uygun fiyat, memnuniyet ...

Kebaplarımızda ve pidelerimizde kullandığımız et ve et ürünlerinin 1. kalite, günlük ve taze olmasına dikkat ediyoruz.

Et ve et ürünleri tedarikçimiz Kaya Kasaptır. Menülerimizde kalite anlayışımız gereği markasız ve güven vermeyen hiçbir ürünü kullanmıyoruz. 

Fiyat politikamız en iyiyi ve kaliteliyi, en uygun fiyata vermektir. Et ve et ürünleri ağırlıklı menümüzde ki ve içki menümüzde ki bütün fiyatlarımızı makul seviyelerde tutuyoruz. 

Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.